Ova tema sadrži 156 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  VesnaS 8 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 136 članaka - 136 do 150 (od 157 ukupno)

Zaove

• MEKICA
    Član
    MEKICA

Davno nisam bila na forumu, ali ova tema me baš zaintrigirala. Imam jednu zaovu – bolje da je nemam, prava je :vestica: Starija od mene 7 godina, neudata, iskompleksirana i šta reći, sveki je ok. kad zaova nije tu, čim ona dodje u kući opšta katastrofa, ljubomorna na sve i svakog, na mene i na mojeg bebana posebno, poludi kad sveki uzme da ga pomazi, počne da :galamdzija:

Dikina mama

Evo i ja da napisem nesto o mojoj zaovi. To je divna osoba i stvarno nikada nismo dosle u bilo kakav sukob. Psiholog je, udata je i nadam se da ce uskoro postati mama, inace moj Dimitrije obozava tetu kao i ona njega!

Biterlemon

Moja zaove je OK naravno da ne moze svuda da bude idealno ali stvarno nije losa persona nas odnos ponekad poljulja pametna sveki, ona je sveznajuca zena odmah ona pesudi sta onaj drugi misli o tebi!

sundjer bob

MEKICA – 4/5/2009 10:10

Davno nisam bila na forumu, ali ova tema me baš zaintrigirala. Imam jednu zaovu – bolje da je nemam, prava je :vestica: Starija od mene 7 godina, neudata, iskompleksirana i šta reći, sveki je ok. kad zaova nije tu, čim ona dodje u kući opšta katastrofa, ljubomorna na sve i svakog, na mene i na mojeg bebana posebno, poludi kad sveki uzme da ga pomazi, počne da :galamdzija:

Pa ovo kao da si pisala o mojoj kuci! 🙂 🙂
    Kad je vidim odmahmi pokvaridan i dodje mi da :kadtedovatim: :kadtedovatim:

MEKICA
    Član
    MEKICA

Meni to cesto dolazi da uradim, ali sta cu, ne mogu… Jednostavno je otkacim koliko mogu i tako spasavam i sebe i nju, inace bilo bi svasta. . .

Winnie the Pooh

Imam zaovu,4 god starija od mene,i ne bi je menjala nizasta na svetu. To je jedno jako plemenito i divno ljudsko bice,a prema meni se ponasa kao sestra ;] Ima i dete 1,5 god starije od Nola,zivi na 10 min od nas,tako da se vidjamo svaki dan,setkamo,ispijamo kafice po ceo dan…… Ma milina.Da sam birala ne bi izabrala bolju :bravo:

lalaigedza

nemam je, mm je jedinac

Bubilina
    Član
    Bubilina

Moja zaova je starija od mene 5 god, jos uvek studira, zivi preko puta nas sa roditeljima. Obozava moje bebce, ali mi nije pouzdana pri cuvanju bebe, do duse beba mi je mala a ona ne iskusna, voza je kolicima. Imamo dobru komunikaciju, par puta je stala na moju stranu, mlada je pa me razume.

milly
    Član
    milly

Zao mi je sto nemam neki odnos sa zaovom,ali sta da se radi…Starija je od mene samo godinu dana,udata,ima dete,ali gotovo nikakav odnos nemamo.Doduse,nije bliska ni sa svojim bratom.Vrlo cesto ume da bude i prilicno neprijatna prema meni,ali sve zapakovano u formu“salila sam se“tako da bih ja ispala kreten ako odreagujem.Bila sam joj dobra u xy situacija kada joj je trebalo nesto.Sve me to nije toliko pogadjalo dok i sama nisam dobila bebu.Sada su tu pitanja tipa“jel ume to i to,da li nesto vec radi“i sl.kako bi mogla da prokomentarise kako je njeno dete u tom uzrastu vec znalo sve te stvari za koje me pita.Na srecu ne zive ovde,ali iz tog razloga tu je i doza ljubomore sto baba i deda imaju i unuce koje nije njeno dete.
    A kada me je pre par dana pitala koliko bese beba ima,ostala sam bez teksta!!!Rodjena tetka ne zna koliko joj je bratanac star!!!

Srećko
    Član
    Srećko

Ja sam sa mojom zaovom na pristojnoj udaljenosti. Ne živimo u istom gradu, telefonom se čujemo samo ako meni ili njoj nešto treba-milina. Viđamo se kada odemo kod njegovih matorih ( oni žive u istom gradu ), i tada se sva istopi od radosti, a znam da me ogovara na sva usta koliko okrenem leđa. No, mene baš nešto zabole zbog toga, sve dok mi se ne meša u život-a za sada mi se ne meša.

daka
    Član
    daka

mm je nazalost jedinac, ali sam zato ja ZAOVA najboljoj snajki na svetu!!! Bas je volim!!!

Njanja.ch
    Član
    Njanja.ch

Jao, narode, ja gluplje i prostije stvorenje u zivotu nisam srela, to je strasno. Vozimo se mi i ona za kamenlom pita sta je ovo, mm joj kaze kamenolom, ona je upamtila kao kamenolog, uzas. Padeze da ne pominjem, Yahoo je juhu. Uzas! Inace ima 28 godina, odrasla na kaldrmi. Ali, ajde i to nekako, da je ok presla bih preko toga, jbga i ja sam mozda za nekoga retard, ali kod deteta mog od 10 meseci koje je upravo prelezalo virus, dovodi svoje dete koje kaslje i ljuti se kada joj nesto kazes, more …. A, da vam ne pricam da kada treba nesto da zavrsi samincijativno se poziva na moju familiju, znaci to nisam srela. Narode, ja nisam znala da to postoji!!!

VesnaS
    Član
    VesnaS

Ja nemam zaove, ali si me njanja.ch nasmejala do suza. Juhu ahahah pa stvarno je retard. Sto kazes nismo ni mi svu pamet sveta pokupili, ali to je vrh! Bas me zanima ima li ona taj JUHU MAILE hahaha..

Dijana Ns
    Član
    Dijana Ns

Ja imam zaovu ali kao da je i nemam. U braku smo 5 godina a ja je jos nisam videla.
    Zivimo u istom gradu. Sa mm se cuje za praznike, rodjendane.
    Neznam kako da vam objasnim ali jako glup osecaj.
    Ona je inace hronicni neradnik a ima troje dece. MM je ispalila nesto pre par godina pa je on drzi sto dalje od mene i dece.
    I ja sam zaova ali mislim da sa mojom snajom( za sada imam jednu, bice i druga uskoro) imam ok odnos.

Saky
    Član
    Saky

MM nema rodjenu sestru (ima brata) ali zato njegovu sestru od tetke obozavam.Devojka vredna postovanja,divna osoba.Nemamo bas puno vremena za vidjanje jer radi i zavrsava medicinu ali kad god moze dodje da obidje svoje bratance.Kako moja braca,sestra i ja ne zivimo u istom gradu puno mi znaci sto imam nekog na koga mogu da se oslonim a da to nisu mm i sis.

Gledanje 136 članaka - 136 do 150 (od 157 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.