Ova tema sadrži 156 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  VesnaS 8 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 157 ukupno)

Zaove

• Daca
    Član
    Daca

ja imam zaovu starija je od mene 1 god i nikako,ali bas nikako se neslazemo!cak smo se i sinoc posvadjale jer stalno tuce mog Luku!kretenusa jedna!!!(ustvari to je suvise blaga rec za nju) 😈

dragana
    Član
    dragana

ja mogu da se pohvalim jedino zaovom.mi smo isto godiste i super se slazemo kao sestre smo.oni sto neznaju sta smo jos kazu i da licimo.nema dana da se nevidimo i da se njen Nikola i moja Ika ne potuku ali se nikad nesvadjamo oko dece.Daco probaj da razgovaras sa njom mozda ona ima neki problem u svojoj glavi

ada
    Član
    ada

i ja imam zaovu koja je mlada od mene samo par dana i iako zivimo u istom stanu skoro da i ne pricamo,sem kad njoj nesto treba e onda je super,inace ona zivi u nekom svom svijetu i niko joj nije bitan sem nje same!

sakicar
    Član
    sakicar

Imam i ja zaovu stariju od mene 7 godina. S obzirom da nemam svekra i svekrvu, ona mi je jedini rod sa muzevljeve strane pa je iz miloste zovem jos i svekrvica.
    Cujemo se svaki dan po nekoliko puta, u stanju je sve da uradi za nas pa makar to bilo u pola noci, nikada se nismo pogledale ispod oka, a kamoli posvadjale, ma jednom recju zena za primer – zena zmaj.

Daca
    Član
    Daca

dragana – 9/11/2006 6:59 AM

ja mogu da se pohvalim jedino zaovom.mi smo isto godiste i super se slazemo kao sestre smo.oni sto neznaju sta smo jos kazu i da licimo.nema dana da se nevidimo i da se njen Nikola i moja Ika ne potuku ali se nikad nesvadjamo oko dece.Daco probaj da razgovaras sa njom mozda ona ima neki problem u svojoj glavi

razgovor sa njom? ha-aha!ona je jedna narcisoidna idiotkinja koja gleda samo da je njoj dobro,a ostale gazi!Bolesno ljubomorna jednom reci luda devojka!jako je tesko shvatiti kakva je referat bi o tome mogao da se pise! 🙄

HANNA
    Član
    HANNA

imam 3 zaove ja mislim da sam sve rekla….. ❗

Daca
    Član
    Daca

HANNA – 11/11/2006 12:37 AM

imam 3 zaove ja mislim da sam sve rekla….. ❗

jaoj!

Marija
    Član
    Marija

Ja imam zaovu! Blago meni! Ni sa bratom nesto bas i ne kontaktira a ne samnom… Tako da ne mogu nista ni da kazem vise na tu temu!

Irssa
    Član
    Irssa

moja zaova je meni prvo drugarica a posle sve ostalo, pet godina smo zivele zajedno, jele, pile………a onda sam se preselila u Bgd, redovno se cujemo, vidjamo, pricamo bukvalno o svenu do naqj sitnijih detalja….

katarina
    Član
    katarina

Imam 2 saove i devera…bogata sam i ja…Najstarilja je intelektualka(gradonacelnica)kako je ja zovem vip..i fina nemam reci ….uvek mi izadje iu susret kad mi nesto treba…al i ja to cenim i vracam istom merom,slazemo se i ista je ko mm oni se super slazu….
    Druga je daleko udata i ok ne vidjamo se cesto,samo rodjendani i praznici…tako da neznam sta o njoj i da pisem odnos je ok…
    EEE dever je druga prica,sebican,ljubomoran,nemam reci….sa njegovom zenom se bolje slazemo nego sa njim….vidjamo se samo zato sto moramo tj.a ne verujem da to i zeli…
    HVALA BOGU SVI ZIVIMO ODVOJENO pa nema svadji ili prepirka kad se sretnemo ispostujemo se sve lepo na finjaka i svako na drugu stranu…
    Zaova prva i jetrva su super stvarno…

ivamia
    Član
    ivamia

Malo sam ljubomorna kada cujem kako se svi lepo slazete sa svojim zaovama. Moja je mladja od mene dve godine, zivimo u istom dvoristu a gotovo da se i ne vidjamo. Sto neko rece, nije u nekom kontaktu ni sa svojim bratom a kamo li samnom.

raza
    Član
    raza

ja imam zaovu i 2 djevera svi mladji od mene i super nam je slazemo se ali ce mi sad biti neobicno jer se ona udaje na proljece ali nema veze ostaju mi djeverovi imacu sa kim da i dalje ubijam dosadu divni su i pruzili su mi veliku podrsku kada sam dosla,i puno mi pomazu u ucenju jezika,divni su,svi zivimo zajedno :zvezda:

Maki
    Član
    Maki

Moja zaova je postala kao moja sveki, ne javlja se više ni ona iako se sa mm nije nikad razdvajala ali sad neće protiv svoje majke :vestica: . A sve je počelo od kako sam ostala u drugom stanju, ona je u braku 9 godina i nemaju dece pa joj je bilo krivo zašto ja imam dete. Dotle smo se tu i tako slagale bilo je strah da ne zauzmem njeno mesto u kući kad sam se udala. Ja sam na sve načine pokušavala ali ne vredi, čak sam je jednom zvala, da je zamolim da se ne udaljava toliko od mm tj njenog brata ali sam joj izgleda ja bila za to prepreka. Svi bi bili najsrećniji kad ja ne bi postojala. :neznam:

nina*****
    Član
    nina*****

Moram da pohvalim svoju zaovu. Slazemo se izvanredno,druzimo,pomezemo. Prvenstveno mislim da sa tim rodbinskim vezama ne treba preterivati niti mnogo ocekivati i sve ce biti ok. Ako se volimo, ne treba preterivati sa poveravanjem o broblemima izmedju supruga i Vas jer to je ipak njegova sestra i naravno da ce biti na njegovoj strani,a ako se ne volimo,najgore je ako to preraste u svadju,prepucavanja… Treba da postoji distanca,bar po meni. Na srecu, moja zaova je divna devojka.

crnokosa
    Član
    crnokosa

Imam samo jednu zaovu i super se slazemo.Mnogo smo slicne i imamo dosta slicna misljenja o svemu.Zivi od nas na 10 min.ali se vidjamo skoro svaki dan i jako smo dobre drugarice.Sretna sam sto je imam. :love:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 157 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.