Ova tema sadrži 156 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  VesnaS 8 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 157 ukupno)

Zaove

• Manana
    Član
    Manana

ja imam jednu zaovu,ali vrednu!!!hehehe!stvarno je obozavam i kao drugarice smo.Krivo mi je samo sto smo daleko,oni zive u Italiji i ne vidjamo se tako cesto.

bubica
    Član
    bubica

I ja, i ja imam zaovu. Poznajemo se godinama, prvo smo mi bile drugarice, a onda s’ vremenom sam nalazila sve više zajedničkih tema sa njenim bratom…mojim voljenim dragim, a ona se bavila sopstvenom prodicom, koju je osnovala mnogo pre nas…Lepo se slažemo, podržava nas u svemu. Malo je više vezana za svoju mamu, a i moja sveki je više njoj naklonjena, to i otvoreno pokazuje, tako da oboje imamo malu averziju prema tom njihovom odnosu…ali sve u svemu, iako ne deli naša interesovanja i stil života, nema netrpeljivosti…tako da funkcionišemo ok.

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Ja imam jednu zaovu, dosta je starija od mm i stvarno je zena super,meni bi mogla da bude majka i tako se i ponasa uvek daje dobre savete i mogu reci da sam dosta toga pametnog od nje naucila. Obozavam je, zivela moja zaova ❗

Karli
    Član
    Karli

I ja imam super zaovu!Super se slazemo!

beban
    Član
    beban

I ja imam jednu zaovu. Mladja je od mene samo godinu dana. Super je student, pametna, dobar drug, duhovita.Od samog pocetka smo se dobro slagale. Sa njenim bratom sam se zabavljala osam godina.Godinu dana smo vereni. Sada se uveliko sprema vencanje. Bitno je da ona voli svog brata i da ga postuje a postuje i njegovu ljubav prema meni.

Brankica
    Član
    Brankica

Da nije bilo moje sadasnje zaove, ja i mm se nikada ne bi upoznali. Zajedno smo studirale, a njenog brata tj. mog m upoznala sam na njenoj svadbi. I sada smo pre svega drugarice. Cak se ona dvoumila koju od nas tri drugarice sa kojima se druzila da uzme za kumu. Sreca sto mene nije izabrala 😆

jeca77
    Član
    jeca77

Kao sto sam napisala za devera i zaova je puno starija od mm, pre bih mogla da se druzim sa njenom cerkom, ali ne zivimo zajedno vidjamo se samo na proslavama i tada smo ok

jelenab
    Član
    jelenab

Kod mene je slucna situacija kao kod Brankice. Meni zaova „uvalila“ mm. Hvala joj na tome 🙂 . Ona je prvenstveno moja drugarica a onda zaova. Mnogo se redje sad vidjamo jer ona ima dvoje dece i trece na putu, ne zivimo u istom kraju. Strasno mi nedostaje ono vreme koje smo kao drugarice imale za sebe. To vise ne postoji. sad su tu uvek ili muzevi ili deca ili roditelji. To je velika razlika kad ti drugarica nije vise samo drugarica vec i posredni rod 😕

Beca
    Član
    Beca

Nemate tako pametnu kao ja.Moja je dr nauka i pored toga jako tesko zivi.Zivi sa nekim tipom, ima dete sa njim, i mojoj trudnoci se apsolutno nije obradovala.Ja sam uzasna, privlacim paznju njihove porodice i uzasno se foliram jer znate imam mucnine i bolove, a ona najbolje zna sta je trunoca jer ona je Boze moj nedavno rodila, a tako se dobro osecala da je cak isla i da planinari.Sto je najgore, apsolutno ne komunicira sa mnom nego sa svojim i mm roditeljima.Ljudi su zbunjeni, nemaju pojma sta se desava, jer se ja i dalje ne oglasavam i ne pada mi na pamet.Zivim svoj sopstveni zivot sa nekim koga obozavam i ko mene obozava i uzivamo u mom drugom stanju a igrom slucaja jedna takva osoba mu je rodjena sestra.

Audrey
    Član
    Audrey

Kad vidim kako se sve slazete sa zaovama, prosto sam ljubomorna. Ova moja je udata, ima dete, zivi u komsiluku, ali je pakosna do bola 👿

Maki
    Član
    Maki

Moja zaova nije dugo razgovarala samnom i sa mm zbog njihove majke, jer me svekrva nikad nije prihvatila, pa je mojoj zaovi branila da nas zove i dolazi kod nas a poseba je bila zabrana da se igra sa Martom. E pre mesec dana ona nije mogla više da izdrži da ne viđa brata pa je došla kod nas, tako da smo ponovo počeli da se družimo i baš mi je drago zbog toga jer jr mnogo dobra, a obožava da se igra sa Martom kao i Marta sa njom. I još nešto, zove se Snežana i moje dete je ubeđeno da da je ona Snezana iz bajke sa patuljcima.

Sneki
    Član
    Sneki

Izzy, tvoja sveki je stvarno show.

Irssa
    Član
    Irssa

Ovo smo moja zaova i ja, kao dva debilcica
    Image Hosted by ImageShack.us

kalet
    Član
    kalet

SanjaN, ne znam sta da ti kazem na tvoju pricu, jer je i kod mene crno. Ali, mislim da je ipak sve do osoba. Mislim da mora da postoji iskrenost, razumevanje, tolerancija, postovanje i ono osnovno vaspitanje koje se vuce iz kuce. E, a kada svega toga nema, onda i odnosi nisu zdravi.

Jecca
    Član
    Jecca

Sanja, mislim strasno!!! To su ti nezahvalnici.

Ja sam ti bogata po pitanju broja brace i sestara, na zalost! Imam 2 zaove i 3 devera. Sa mladjom zaovom sa super , jako pametna zena, i sa njom volim da pricam. Uvek me necim lepim obraduje. A ova starija.. .To je propast. Ona svima "resava" probleme samo svoje ne zna da resi, a svima zna kako je najbolje. A odkako je postala baba, izludjuje me. Samo njen unuk i njena cerka najvazniji na svetu. Celu kucu svoje majke je okitila slikama svog unuka ko da je on jedina beba na svetu. A i bolnicku sobu, posto joj je majka (moja sveki) u bolnici. Dosadna je, samo blebece, ujeda, pametuje…. NE podnosim takve.

Deveri, kako koji, ali ni jedan kako valja. Najmladji je neki cudan, 32 godine, vecito manjak na banci, jos mu majka nosi na posluzavnik rucak i veceru, samo cuti i muli… Srednji je alkoholicar, pa da ne pricam onda suvise… A najstariji ozenjen kurvom, ima jedan propali brak iza sebe, sad mu i ovaj ima da pukne, jer je kralj u pronalazenju cudnih zena. Ima 4 dece, prica se da ima i jedno vambracno, sudi se sa sestrom (ovom najstarijom mojom zaovom sto je dosadna)… I on je pun nekih filozofija… JEdino mm je izrod sa svojom sestrom najmladjom, a ovo je sve uzmi i prospi…

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 157 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.