Ova tema sadrži 156 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  VesnaS 8 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 121 članaka - 121 do 135 (od 157 ukupno)

Zaove

• pejana
    Član
    pejana

Imam, starija je od mene i super je. Volim da razgovaram sa njom jer je pametna, stalozena, pribrana, kao i mm uostalom. Pravi je prijatelj! :love:

atimija
    Član
    atimija

Ja imam i ok je.starija je 7 god od mene ali je pametna,druzeljubiva i hoce uvek da pomogne…
    steta sto mi nije uvek blizu

Meri
    Član
    Meri

Ja imam 2 zaove stariju sam vidjela jednom a mladja zivi na 10 minuta od mene jednostavno sam dobila sestru koju nisam imala a koja mije oduvijek falila ona je jedna neizmerno dobra osoba.

maki i iki

IMAM ZAOVU I PRESREĆNA SAM ŠTO JE IMAM!DRUŽILE SMO SE I DOK SMO BILE DEVOJKE.PUNO MI ZNAČI JER JE UVEK TU KAD MI ZATREBA,JOŠ ME NI JEDNIM NIJE ISPALILA,I ZAHVALNA SAM JOJ NA TOME.SUPER SE SLAŽEMO JER SMO DOSTA SLIČNE(OBE SMO JARČEVI U HOROSKOPU)I O SVEMU MOŽEMO DA RAZGOVARAMO,ONA I ĐURIĆKA SU MI NAJBOLJE DRUGARICE!PUNO IH VOLIM I LJUBIM OBE :-* :-*

May05
    Član
    May05

Julija SG – 9/5/2008 01:43

E ovo „zadovoljstvo“ me je zaobislo :klanjam: dosta mi je i ostale familije od mm!

potpisujem :> :>

mayoli
    Član
    mayoli

e propo zaova moram da napisem nesto o jednoj o d mojih…
    Ne da me pozitivno iznenadila,nego za jedan razgovor koji smo skoro imale cu joj biti duznik citav zivot.Nikada ni pomislila nisam da ce mi tako nesto reci.Ticalo se problema izmedju mene i mog muza.Ona je bila definitivno na mojoj strani.Rekla je da sam ja samo takva zena i da treba da drzim do sebe jer za to imam svako pravo,da ce biti tu za mene bez obzira srta mi zatreba,sa ili bez mm!!!Zbog ovog je u mojim ocima toliko porasla da vam ne mogu opisati!!!
    Gago jedna veeelika pusa za tebe!!!

ivaivana
    Član
    ivaivana

e sad cu da budem zla snaja al bas me briga
    evo me u 35-oj nedelji trudnoce i sva sam otecena od prehlade i kijavice nos mi je u ranama, od pada imunitete mi je izasao i herpes(koji imam oduvek)
    vec 3 dana ne mogu da se sastavim. spavam po 2-3 sata i to ako jer ne mogu da disem, glava me razvaljuje da li od ne spavanja da li od prehlade
    a kao slag na tortu idemo kod mojih za tri dan na slavu a ne smem majci da se javljam da ne bi provalila da sam bolesan nego joj saljem poruke i kao kad zove ja spavam jer jedva pricam. srecom nemam temperaturu.bice joj uzasno da me vidi sa dve ogromne groznice a ja se makar nadam da ce mi prehlada do tad proci.
    e a ko mi je doneo prehladu pa moja saltka zaova koja je dosala bolesna i kasljala sto u mm sto u mene da smo se oboje razboleli
    a molio je moj muz da ne dolazi bolesna vec vise puta, da ne pricam da jednom prilikom kad joj je i zabranio da dodje ali ovaj put je rekla da joj nije nista i eto , lepote
    znam da ce navaljivati na vrata kad se beba rodi necu je pustiti pa makar grebala, ovo da li je ne promisljeno ili namerno uopste me ne zanima
    moji roditelji i brat su me mesec ipo oko nove godin zaobilazili jer su bili prehladjeni, ne bi oprostili sebi da se ja trudna razbolim ali ima ko zajedno sa sveki i tetkom i bratom od tetke pusi u isto vreme a ja 5 mesec sa njima u zatvorenoj prostoriji, srecom pa je sveki izjavila da se 40 dana ne ulazi u kucu dok sam sa bebom pa mislim da cu tako da ih se resim, volim je hvala joj za to
    osecam se kao zena otrov ali nisam mogla da drzim u sebi. stvarno neki ljudi nemaju nikakav osecaj

LitlLili
    Član
    LitlLili

Ivaivana,nisi zla,a nisi ni ptrov,cak si previse tolerantna! :anene: :anene: :anene: Se nesme pusiti u prisustvu bebe,nikad to namoj da dozvolis,ma koliko prica cula,da su to neki radili i da njihovoj deci nije nista 😯 !
    I ja imam zaovu,za koju vise puta pomislim da nije normalna,ili je mozda takooo dobro prevejana!Ali,kod mene zna gde joj je mesto 😡 .

Mlada si,stavi stvari na svoje mesto,na vreme. :-* :-* Za tebe i becku!

maza
    Član
    maza

Ja imam tri zaove dvije su starije od mene a jedna mladja
    sa ovom srednjom se super slažem..extra je ona ima troje djece toliko je razumna i pametna
    sve joj možeš lijepo reć i objasnit..a ove dvije druge ne daj bože..samo pametuju

a to za pušenje..ja cu da poludim..svi koji dodju kod mene puše iako ja branim
    al ne da mi se 100 puta ponavljat..pa ja kad dodju lijepo podjem sa bebanom u sobu pa nek puše…

Lavita
    Član
    Lavita

imam neku zaovu koju ni ne vidjam jer ne zivi ovde ali je odvratna, kada smo se gagi i ja upoznali ona je toliko obletala oko njega i stvarno se cinilo da je ljubomorna na mene, ma sva je bila uzasna a u stari kao fina
    mm nema rodjenu sestru vec brata i smatram da je to mnogo bolje
    niko ne bira muza po onome koga ima u porodici ali ja sam imala srece jer moja sestra ima tri zaove i dve su ocajne, sa majkom suruju i plase se da majka ne daj boze podrzi snaju u necemu ili ne daj boze da je zavoli, zato i ne zivi vise sa njima
    ma nebi meni dosla bolesna zaova pa makar je ja izbacila iz stana, ja trudna a ona da kaslje u mene pa ti si previse fina, nema sanse da bi to podnela, ja kazem pa neka se svi naljute, sta me briga

Svetlana81

Mazo ja to pušenje ne tolerišem, ako neće neko da poštuje to da se kod nas ne puši, nemora ni da dolazi. Zna se tako ko ti je prijatelj,a ko ne. Ako oni truju svoju decu, ja bar u mojoj kući to ne dozvoljavam. Ne znam koliko bi i ja bila istrajna u tome, jer stvarno imaš bezobraznih ljudi koji se prosto uvrede zbog toga. Moj muž apsolutno nikom nedaje da puši ikada, u bilo kojoj prostoriji u kući, može samo na dvorištu, mad i to ne voli baš. Pa zar je mnogo što tražimo da se bar u sopstvenom domu poštedimo duvanskog dima. Bezdušnici i nije me briga za one koji neće da nam dođu, bar znam šta mi misle i da mi nisu nikakvi prijatelji. Zapanjio me je moj brat od strica koji je izjavio da mi zbog toga neće nikada ni doći. E, pa brate neka ti je na čast.

Svetlana81

Mazo ja to pušenje ne tolerišem, ako neće neko da poštuje to da se kod nas ne puši, nemora ni da dolazi. Zna se tako ko ti je prijatelj,a ko ne. Ako oni truju svoju decu, ja bar u mojoj kući to ne dozvoljavam. Ne znam koliko bi i ja bila istrajna u tome, jer stvarno imaš bezobraznih ljudi koji se prosto uvrede zbog toga. Moj muž apsolutno nikom nedaje da puši ikada, u bilo kojoj prostoriji u kući, može samo na dvorištu, mad i to ne voli baš. Pa zar je mnogo što tražimo da se bar u sopstvenom domu poštedimo duvanskog dima. Bezdušnici i nije me briga za one koji neće da nam dođu, bar znam šta mi misle i da mi nisu nikakvi prijatelji. Zapanjio me je moj brat od strica koji je izjavio da mi zbog toga neće nikada ni doći. E, pa brate neka ti je na čast :anene:

saveta
    Član
    saveta

MM ima 2 rodjene sestre sa kojima se trudim da imam sto manje kontakta i to samo sluzbeno, a kad se vidimo oseca se elektricitet u vazduhu jer ima dosta stvari koje su njima normalne a ja to ne dozvoljavam. A posto su iz CG ocekuju od mene da cu se prema njima, celoj njihovoj rodbini i mm ponasati kako dolikuje NJIHOVOM kodeksu ponasanja!!! Tako da ja po njima nemam 2 nego 6 zaova, 5 devera i 3 jetrve i sve njih treba da dvorim i da im ugadjam. Naravno ugadjala sam ja 1 x, 2 x, 3x ali 4 x sam im pokazala gde je kuhinja, dzezva, kafa, secer, case, sok… pa nek se sluze same. Pored brige o detetu ja treba njima da ugadjam, a kad ja odem kod njih samo nam kad stignemo skuvaju rucak a ostale dane ja kuvam sta nam se jede, a oni jedu sta ulove u frizideru. Tako da su poslednji put jedan dan dobili pasulj sa sve rebrima ali bez suvog mesa. Sva sreca pa je mm od ’96 u Bgd-u pa nije kao oni.

larrisa
    Član
    larrisa

uffja immjednu alje gora negoda imam 5… kao fina a ovamo samo iza edza nesto..i kivojjst ja sv piam jetrvi i ona meni…jer ja nisam u bosni i sama am sa mm…jucer sa je zvala (ono haj nema vezze pricat cemo) i ona me tako nanervirala i ja kaze „ma kaj mene kurac boli sta tam eko prica za mene“ i ona meni kaze „halo mala pai ti kako pricas samnom,biraj rijeci kad smnom razgovaras“……..pa mislim stvarno i uvjek se pravi najpametnija a nem dva osnovne…stvarno mi ide na zivce,nevole oni mene nikako…mene uvjek imenom zove a jetrvu uvjek snahom… mislm tcvarno….

adrijana
    Član
    adrijana

Moja zaova je skroz ok. Puno mi je pomogla kad sam dosla iz porodilista kupala mi je klince prve dve nedelje. Ne zivimo zajedno, ali smo blizu, i dodjemo jedna kod druge na kafu, i to je to. Niti se ona meni mesa u zivot niti ja njoj! Imamo sasvim ok odnos, kao drugarice.

Gledanje 121 članaka - 121 do 135 (od 157 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.