Ova tema sadrži 6 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  fut15coins 5 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 7 (od 7 ukupno)

zapuseni jajovodi

• macvanka
    Član
    macvanka

Sta i kako sa zapusenim jajovodima?Napominjem,Imala sam Ivf ali nije uspela-vise bi volela da to ide na prirodan nacin…

macvanka
    Član
    macvanka

macvanka;788704 wrote: Sta i kako sa zapusenim jajovodima?Napominjem,Imala sam Ivf ali nije uspela-vise bi volela da to ide na prirodan nacin…

Zivot mi je dao dve opcije,sad ili nikad!!!

sanjas
    Član
    sanjas

Mislim da bi bilo bolje ovu temu postaviti u podforum NEPLODNOST I POKUSAJI.
    Mada,predpostavljam da slicna tema vec i postoji.Pregledaj pazljivo.

Ja ti ne mogu pomoci sto se tice tvog pitanja,samo sam ti dala smernice gde da pogledas i pokusas naci odgovor.
    Zelim ti sve najbolje!:caos:

macvanka
    Član
    macvanka

Hvala Mila i Svako Dobro… :hag:

bebironce
    Član
    bebironce

Draga ja sam produvavala jajovode i mislim da je to resenje za zapusene jajovode.Ako imas priraslice u jajovodu,one se takodje operisu i sve bude ok.Najbolja klinika za sve probleme sa zatrudnjivanjem je mala Bogorodica u Skoplju i to dr NIkola Pancevski.Moja sestra je posle mnooogo godina ostala trudna i jedino joj je on dao pravu dijagnozu,operisao je i bez problema ostala trudna.Nadam se da sam malo pomogla.kiss

macvanka
    Član
    macvanka

Hvala ti Draga moja,daleko mi je Makedonija i najverovatnije da cu raditi u N.Sadu ili u Beogradu…

fut15coins

You got your point! and i want intruduce a nice game

Gledanje 1 članaka - 1 do 7 (od 7 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.