Ova tema sadrži 80 odgovora, ima 41 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MajaN 8 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 81 ukupno)

Zasticeni forumi za slike

• Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

U ovoj kategoriji ce se nalaziti forumi kojima nemaju prava pristupa svi clanovi.
    Sadrzaj je podeljen u nekoliko kategorija:

• Za Clanove Veterane
    • Za Ekstremne Clanove
    • Za Elitne Clanove
    • Za Clanove Experte

Kao sto se da primetiti, pristupacnost foruma zavisi od vaseg trenutnog rankiranja.

Rankiranje se azurira jednom nedeljno, utorkom, tako da ako neko u medjuvremeno stekne pravo na visi rank, dobice ga tek u naredni utorak.

Visi nivoi vide sve forume koje vide i nivoi ispod njih. Rankiranje se zasniva na broju postova i duzini boravka na forumu i oba kriterijuma moraju biti ispunjena za odredjeni rank.

Forum Uslov Pristup
    Za Clanove Veterane 100 postova; 60 dana Veterani, Ekstremi, Elita, Experti, Grupa Moderatora
    Za Ekstremne Clanove 300 postova; 90 dana Ekstremi, Elita, Experti, Grupa Moderatora
    Za Elitne Clanove 600 postova; 120 dana Elita, Experti, Grupa Moderatora
    Za Clanove Experte 1200 postova; 240 dana Experti, Grupa Moderatora

Za sada cemo ovde postavljati samo slike, kasnije cemo videti prema potrebi, malo je glupo da teme ovde pisemo jer vec postoje na forumu a i sto se tice tema one trebaju da budu nezavisne od nivoa rankiranja.

Temu sa slikom vaseg deteta koju ste vi otvorili mozete prebaciti tako sto cete ostaviti PP Mirche sa linkom na vasu temu i gde da je prebaci, link je obavezan, poruke tipa „prebaci moje slike … “ nece biti tretirane ;). Vasu temu nemorate prebacivati ako zelite da svi vide vase slike. Kada steknete uslov za veci rang, mozete zahtevati prebacivanje vase teme iz foruma nizeg ranga a i nemorate.

Vidite koji ste nivo po rankiranju da ne zahtevate prebacivanje vase teme u visi nivo pa je posle nemozete videti.

Clanovi viseg nivoa mogu svoje teme sa slikama da ostave i u forumu gde pristup imaju i clanovi nizeg nivoa, npr. Clan Expert moze da ostavi temu sa slikama svoje dece i na podforumu za clanove veterane i videce je svi koji imaju 100 postova i clanovi su 60 dana. Ovo pricam iz razloga da nebiste npr kao clan expert postavili slike u forumu koji vide samo experti a to je oko 30tak clanova. Vas je izbor koji kriterijum treba da ispunjavaju korisnici da bi videli vase slike.

Generalne teme gde su slike vise od jednog deteta, mogu da idu samo u forum za clanove veterane gde ce ih videti svi koji imaju preko 100 postova i clanovi su 60 dana (npr. maskembal).

Naravno, ovde mozete postavljati i nove teme sa slikama, tako da oni koji su se neckali, eto im prilike posto smo koliko toliko zastitili.

Clanovi koji su ispod ranka veterana a postavili su slike svoje dece u nekoj od generalnih tema sa slikama (npr. maskembal) koja je pomerena u zasticeni deo mogu zatraziti pristup podforumu za veterane ;).

Toliko za sada …..

Misteri
    Član
    Misteri

Akrosoft ja sam zato da se i teme bez slika, o kojima se piše o prilično intimnim stvarima (kao što su neke teme u podforumu intimnost i romantika, brak i porodica, te rodbinski odnosi) prebace u zaštićeni dio foruma. Mislim da će se na taj način forumašice osjećati sigurnije da pišu o nekim svojim problemima.

Irssa
    Član
    Irssa

ja imam jos jedan predlog:
    ako je moguce da iskljucite brojac poruka u kafanici

Misteri
    Član
    Misteri

Irssa, a šta je sa porukama koje forumasice ostavljaju u ćaskanjima u kafanici?

Irssa
    Član
    Irssa

Mistery – 26/12/2007 16:07 Irssa, a šta je sa porukama koje forumasice ostavljaju u ćaskanjima u kafanici?

po to pitam Akrosofta, da li je moguce iskljuciti brojac poruka jer je tako naj lakse doci do odredjenog broja postova

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Mistery – 26/12/2007 16:00

Akrosoft ja sam zato da se i teme bez slika, o kojima se piše o prilično intimnim stvarima (kao što su neke teme u podforumu intimnost i romantika, brak i porodica, te rodbinski odnosi) prebace u zaštićeni dio foruma. Mislim da će se na taj način forumašice osjećati sigurnije da pišu o nekim svojim problemima.

Mislim da to jos nije zrelo u smislu da mnogi clanovi zele da pisu na takve teme, mozda su bas zbog toga i dosli na forum i malo je glupo da im uskracujemo tu mogucnost mada mislimo i na to i jos lutamo za modusom kako to da izvedemo.

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Irssa – 26/12/2007 16:05

ja imam jos jedan predlog:
    ako je moguce da iskljucite brojac poruka u kafanici

Da, zato pored broja postova se uzima u ubzir i vremenski period proveden na forumu.
    Pogledacu koliko je to veliki posao da se izvede pa ako nije odradicemo.

Bambina.
    Član
    Bambina.

osimu kafancetu takodje i na igricama, i tu se jako lako dobije veliki broj postova

ivy
    Član
    ivy

Jao kako volim ovaj forum!!!!!
    :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

Sneki
    Član
    Sneki

Nije da branim kafance… 😆 , ali onda po tom principu treba iskljuciti brojac poruka i u upoznavanju, cestitkama, slikama vase dece, nekim temama u svastari (gde se odgovori svode na: :bravo: :bravo: ili bas je super)

mima80
    Član
    mima80

Sneki, donekle si u pravu, ali opet tih tema ima manje, i svako moze da ostavi 1 – 2 poruke u upoznavanju, ali zato moze da igra asocijacije i ostale igrice i da za sat vremena natuce 20 postova. U kafancetu, na igricama moze za kratko vreme da se napise najvise postova. Setite se samo slucaja banovane andjelem koja je za par meseci nekoliko hiljada postova napucala, a samo je bila u kafancetu. Igralo se dete po ceo dan i razvalila :>, a u slike dece sada novi clanovi nece moci da udju, barem u vecinu.

ma-ta
    Član
    ma-ta

mima80 – 26/12/2007 21:03 a u slike dece sada novi clanovi nece moci da udju, barem u vecinu.

Samo ako onaj ko je postavio temu sa slikama bude trazio da ta tema bude premestena. Inace ce moci svi koji su registrovani da vide.

Sneki
    Član
    Sneki

mima80 – 26/12/2007 21:03

Sneki, donekle si u pravu, ali opet tih tema ima manje, i svako moze da ostavi 1 – 2 poruke u upoznavanju, ali zato moze da igra asocijacije i ostale igrice i da za sat vremena natuce 20 postova. U kafancetu, na igricama moze za kratko vreme da se napise najvise postova. Setite se samo slucaja banovane andjelem koja je za par meseci nekoliko hiljada postova napucala, a samo je bila u kafancetu. Igralo se dete po ceo dan i razvalila :>, a u slike dece sada novi clanovi nece moci da udju, barem u vecinu.

Slazem se za igrice, ali ne i za caskanje, jer u tom slucaju ne vidim zašto bi brojač bio uključen na temama koje sam navela u prethodnom postu.

Irssa
    Član
    Irssa

Igrice i caskanje su u podforumu -forumsko kafance. Neznam kako to funkcionise, ali mislim da je lakse iskljuciti brojac sa celog podforuma nego da se iskljucuje sa svake teme posebno. Recimo, otvori se neka nova igrica, i brojac bi trebao da se iskljuci, ili novo caskanje, a brojac da se ukljuci. Mislim da tu ima dosta posla.
    Neznam koliko sam uspela da objasnim ono sto mislim…valjda me razumete!!!!! 😛

mima80
    Član
    mima80

ma-ta – 26/12/2007 21:16

[QUOTE]mima80 – 26/12/2007 21:03 a u slike dece sada novi clanovi nece moci da udju, barem u vecinu.

Samo ako onaj ko je postavio temu sa slikama bude trazio da ta tema bude premestena. Inace ce moci svi koji su registrovani da vide.

Znam, pretpostavila sam da ce vecina zeleti da ih premesti :caos: :caos:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 81 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.