Ova tema sadrži 80 odgovora, ima 41 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MajaN 8 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 81 ukupno)

Zasticeni forumi za slike

• ivy
    Član
    ivy

I ja se slazem da se iskljuce brojaci u kafancetu

Sanja N
    Član
    Sanja N

Bas mi se svidja ova promena na forumu.I ja se slazem sa vama.Ne znam koliki je to posao,ali mogli bi da se racunaju samo postovi koji su napisani u caskanju,a da se na ostalim temama u kafancetu iskljuci brojac poruka.

Lukina mama

Ako dodje do iskljucivanja brojaca u kafancetu, a caskanje ne moze biti izuzeto iz toga, mozda ne bi bilo lose rjesenje da se ono jednostavno prebaci u neki drugi podforum. ;]

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Slazem se sa vama, samo opet napominjem, dosta dugo smo „bistrili“ kako da napravimo zasticene forume jer je sam broj postova podatak koji ne mora puno da znaci, tako da smo dosli do zakljucka da je najbolje po rankiranju koje ukljucuje i broj postova i broj dana od kada je korisnik registrovan. Oba uslova za odredjeni rank moraju biti ispunjena. Znaci, ako neko samo „natovari“ postove za kratko vreme nemoze dobiti rank jer mora i da bude clan odredjeno vreme, a sa druge strane clanovi koji su registrovani duze vreme, takodje nece dobiti rank ako ne postuju. To je u ovom trenutku najobjektivnije i najblize se moze na taj nacin odrediti rank na forumu.
    Gledao sam juce na kretko da li moze nesto na brzinu da se odradi po pitanju brojaca na odredjenim forumima i cini mi se da nemoze ali je zabelezeno pa prilikom sledece vece migracije uzecemo i to u obzir.

ivy
    Član
    ivy

Lukina mama odlican predlog :bravo:

zogo
    Član
    zogo

Ocigledno je forumsko kafance problem od momenta kada se otvorila tema kafance za II crtice.Nevidim zasto bi se iskljucivao brojac na pojedine teme mislim da to nije fer.Slazem se sa Irssom ako se iskljuci da se iskljuci ceo taj deo a nevidim zasto bi caskanje moglo da ulazi u broj postova a npr.tema kafance za II crtice ne kada je i tamo isto tako caskanje zena koje cekaju trudnocu…

mima80
    Član
    mima80

Zogo, ta ideja je postojala i ranije, pre nego sto se otvorilo to kafance za cekanje dve crtice.

crvena sonja

Zogo nije problem vase kafance,
    imali smo slucaj da je dete od 13 god bas
    u tom kafancetu nakucalo 1300 poruka
    zbog toga bi mnogi da se iskljuce brojaci
    Ako se ostavi
    Caskanje onda ce se ostaviti i Caskanje onih koji cekaju II crtice.
    Svi smo ravnopravni ovde.

racic
    Član
    racic

Zogo ovaj predlog je pokrenut jos monogo, mnogo pre nego je uopste otvorena tema „kafance za II crte“ tako da sve ovo nema veze sa tim. Predpostavljam da, ako bude bilo moguce da se iskljuci brojac na nekim temama, to nece biti caskanja bilo koje vrste vec samo igrice tipa „asocijacije“, „kaladont“, „ili-ili“……

racic
    Član
    racic

😆 😆 😆

Iki
    Član
    Iki

Imam i ja jedan predlog.
    Posto se uglavnom u ovom delu nalaze samo slike dece, nekako mi je mnogo dole, pa ponekad uopste ne dodjem do tog dela foruma.
    Ja bih ga prebacila odmah ispod teme „Slike nase dece“. Sta mislite o tome?

Iki
    Član
    Iki

Zar nikog ne interesuje moj predlog ??? 😥 😥 😥

Brandza
    Član
    Brandza

evo Iki,mene interesuje :)…mada,ne znam koliko i sta moze da su uradi po tom pitanju,jer ce uvek neke teme/forumi da se nadju na kraju…ja skoro uvek idem na danasnje poruke,i prvo mi ide pola strane tema o pokusajima i neplodnosti (a inace slabo zalazim na iste),stigne do cestitki i kraaj…tako da mi slicice cesto ni ne pokaze…

racic
    Član
    racic

Brankice, i ja tako pretrazujem forum ili „nove teme“. Kad se desi da se na puno tema pisalo pa je dug spisak i ne izbaci mi sve, na vrhu liste ima „ponoviti pretregu“ kliknem tu i markiram ono sto nije pretrazio (zadrzim klik misa i markiram od foruma koji je poslednji pretrazen od kraja), i tako, „preko prece, naokolo blize“ 🙂

Iki
    Član
    Iki

I ja sam se pitala zasto mi ne izbaci sve nove, jer isto uglavnom idem na „nove teme“ i ranije mi je uvek pokazivao sve nove, a sad vise ne. Moracu i ja tako da uradim kao ti Racicu, nisam znala da to moze tako.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 81 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.