Ova tema sadrži 80 odgovora, ima 41 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MajaN 8 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 81 ukupno)

Zasticeni forumi za slike

• Lelejn
    Član
    Lelejn

zasto ja nemogu da pronadjem tashine i nedine slike? gde ste to sakrili? 😕

crvena sonja

Lelejn Tashine i Nedine slike su u Expertima a ti jos nisi sakupila dovoljno poruka da udjes tamo.

Iki
    Član
    Iki

A zasto ja ne mogu da ih vidim kad sam vec neko vreme „Ekspert“ ?

crvena sonja

Iki azurira se svakog utorka tako da ako prodje ovaj utorak
    a ne budes mogla da udjes tamo obrati se mirche na pp.

Iki
    Član
    Iki

Ok, hvala na odgovoru, vidim ja da cu sada dobiti sve odgovore iz prve ruke 🙂

crvena sonja

Iki – 8/2/2008 12:42

Ok, hvala na odgovoru, vidim ja da cu sada dobiti sve odgovore iz prve ruke 🙂

Za majku moje snajkice sve cu uraditi. :-*

Lelejn
    Član
    Lelejn

e ko vas sisa nasla sam ja tashine slike ima link kod mashe 😉 ,za mashu :HAG:

GaGaT
    Član
    GaGaT

A vidim da nisam jedona, a ne mogu ni ja dosta slika da vidim 🙂

Mirche
    Član
    Mirche

Prvi post na ovoj temi sve objasnjava…
    :caos:

biki
    Član
    biki

Iki – 31/1/2008 13:03 Imam i ja jedan predlog. Posto se uglavnom u ovom delu nalaze samo slike dece, nekako mi je mnogo dole, pa ponekad uopste ne dodjem do tog dela foruma. Ja bih ga prebacila odmah ispod teme "Slike nase dece". Sta mislite o tome?

Meni je iki dala ideju koja ce se nadam se i vama dopasti,da ne bude rastrkano i da ima bolji preglad predlazem da se podforum ,,Slike nase dece "prebaci dola na dnu iznad zasticenog foruma.Tako da kada hocemo da pogledamo slicice bude sve tu a ne trci gore trci dole.Takodje je lakse i za forumasice koje ispunjavaju uslove za odredjene delove.

Sta vi mislite o tome?

Iki
    Član
    Iki

Biki to bi bilo super, da se na neki nacin spoje te slike.

Mirche
    Član
    Mirche

Evo kopiram ono sto sam pisala u „Vasi predlozi“
    „Slike dece“ su prebacene u deo gde je zasticeni forum.
    Obrnuto ne moze, jer je „Zasticeni forum“ druga kategorija i ne moze da se stavi u kategoriju „Bebe“. A ako bi kategoriju „zasticeni forumi“ ukinuli i slike sa posebnim odobrenjima stavili u „Bebe“ onda bi pola foruma „Bebe“ bilo u slikama…ako me shvatate…
    Sada su sve slike u zasticenom delu foruma pa kako se kome bude status povecavao tako ce mu se otvarati i nove slike.

tijanast
    Član
    tijanast

Ja ne vidim slike koje su za chlanove experte a imam uslova, jel bi to trebalo automatski da se prebaci kada neki chlan promeni „rang“ ili postoji posebna procedura….? Izvinjavam se ako je pitanje glupo…

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Trebalo bi automatski utorkom u nedelji u kojoj ste stekli rang, medjutim to jos uvek ne radi kako treba bas, pa mi s’ vremena na vreme odradimo to rucno.
    Bice sredjeno uskoro.

Jecca
    Član
    Jecca

crvena sonja – 8/2/2008 09:24

Lelejn Tashine i Nedine slike su u Expertima a ti jos nisi sakupila dovoljno poruka da udjes tamo.

Smrc nije fer! Dok dodjem i ja do Eksperta, one ce porasti ohohoooo!!!

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 81 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.