Ova tema sadrži 80 odgovora, ima 41 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MajaN 8 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 81 ukupno)

Zasticeni forumi za slike

• tijanast
    Član
    tijanast

Hvala na odgovoru.

Liksi
    Član
    Liksi

ja se izvinjavam postosam nova i ne znam gde da pitam kako da pristupim chatu

mimoza
    Član
    mimoza

dobro dosla i na chat liksi :cvecko:

kaja
    Član
    kaja

Jel te, molim vas, jesam li ja zaslužila "expertizu" ili nisam još? :hmm:
    (krenuće mi Tasha i Neda i u školu… 😆 )

stancha
    Član
    stancha

Kajo,evo ja cu da ti odgovorim,posto sam nesto „prouchavala“ vezano za to.Za zvanje experta potrebno ti je 1200 poruka(sto vec i imas),i 240 dana provedenih na forumu-e to nemas(posto smo se registrovale otprilike u isto vreme-to ce biti negde pochetkom maja).Prema tome,strpljenja jos samo malo 😆

kaja
    Član
    kaja

Moguće, Stancha. Nego me mrzelo da računam jel prošlo 240 dana… Reko možda ovi administratori imaju tačniju evidenciju… ;]

hippeia
    Član
    hippeia

Ja imam još dosta da klackam do Experta, ali kad se to desi, hoće li mi modovi ili admini (ili ko već to radi) izaći u susret i prebaciti temu sa Ksendžinim slikama iz elite u experte? Bila bih vam zahvalna :klanjam:

Mirche
    Član
    Mirche

hippeia, kada postanes expert samo mi posalji na pp link sa slikama i ja cu da ti prebacim album u deo za experte.

hippeia
    Član
    hippeia

E važi se :>
    Hvaaaala :cvecko:

Brandza
    Član
    Brandza

ja jedva dochekala da vidim slike zetonje Matea,kad ne mereee…pokazuje mi da sam Expert,ali i dalje nemam pristup…kako to?

Manana
    Član
    Manana

Ej,Brano utorkom se azurira ta lista,cini mi se,pa onda ocekuj od utorka da mozes da uzivas u zetu! :love:

Angel
    Član
    Angel

Meni je to sa zasticenim sobama sa slikama dece glupo. Em sto neko kome je recimo stalo ne moze da vidi sliku necijeg deteta dok ne provede odredjeni broj dana na forumu, em sto ni onu jednu sobu sa slikama ne stizem da pregledam a kamoli da vrsljam po drugim. Mislim zaista…Ne vidim poentu sakrivanja slika dece, ja ne krijem i ne mogu da razumem (a najbolje od svih mislim da znam cega sve ima po netu)-izvinjavam se. No nije ni vazno samo sam htela da kazem svoje misljenje. 8)

Angel
    Član
    Angel

Gledala sam neku glupu seriju i promenila misljenje totalno. Znala sam da ima raznih po netu ali me je valjda sad strah prelomio. Jel album mogu samo admini da prebace ili mogu da se obratim i moderatorima?

lillyblue
    Član
    lillyblue

Ja se setkam, malo u zasticeni malo u nezasticeni.
    Svesna sam opasnosti, i sada vidim da ima dosta vas koje su isto tako zabrinute.
    Mislim da ce mi sledeci korak biti da zamolim da se Vukove slike izbrishu potpuno sa Foruma:roll:

Angel, poshaljes Mirche pp sa linkom Sarinih slika i kazes gde da se prebace.

Angel
    Član
    Angel

Ma ja nisam normalna kad nesto utuvim, a pomisao da neko samo razmislja nesto nenormalno dok gleda Sarine slike mi se vise nego gadi. Pa ajde koliko mogu da se zastitim.
    Hvala ti draga poslacu joj. Mislila sam da moze mod da ne doekam Mirche sa odmora odmah sa nekim zahtevom, al ajde.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 81 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.