Ova tema sadrži 80 odgovora, ima 41 glas i poslednji put je ažurirana od strane  MajaN 8 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 81 ukupno)

Zasticeni forumi za slike

• May05
    Član
    May05

Angel, meni je moderator prebacio slike u podforum“za elitne clanove“, pa se obrati moderatoru.

Angel
    Član
    Angel

Videla sam da dosta ljudi koji zalaze u Sarinu temu nemaju status experta pa samim tim nece moci da vide njene slikice ako ih mrdnem. Odlucila sam da ih ne premestam ipak, jer ako neko hoce da gleda njene slike bice toliki psihopata da provede tu gomilu sati online da bi ih video i u toj temi. Ovako samo nece meni drage osobe imati uvid u nase odrastanje a obzirom da vec osam meseci imaju, zaista ne zelim da im uskratim to.
    Pa eto, stitim ja nju svojim zivotom svakog trenutka tako da mislim da premestanje slika nece biti potrebno. :-*

rozga
    Član
    rozga

I ja sam razmisljala da li da stavim Markove slike ili ne. Pa rekoh svi stavljaju pa sto da ne. Ali kad vidim da ste i vi ostale zabrinute..:neznam:. Videcemo…

Tijancica
    Član
    Tijancica

Do sada po ovom pitanju, bila sam sasvim slobodna. Stvarno nisam vidjela da mi iko ista moze uraditi na osnovu djecije slike. Skoro sve ste pominjale pedofiliju, ali opet nisam vidjela da je to neki problem. Jer opet sta ima neko od jedne obicne fotografije i to bebine.

Ali! Nisam mislila na to, da ako neko zeli kidnapovati dijete pa ga prodati, zadrzati ili sta vec, bice spreman da sjedi godinu dana za forumom i da nam udje svima pod kozu pa da ni najmanje ne sumnjamo.

Uglavnom nase slike ce biti prebacene u odjeljak za clanove experte. Nisam gledala ko koliko ima poruka, bice mi zao ako neko drag nam nece moci vidjeti slike. Ali moze da nam se javi.

Angel
    Član
    Angel

Ja se izvinjavam svim dragim idivnim i stvarnim devojkama sto je Sarina tema obrisana ali isto tako me razumete i nadam se da znate da smo jos uvek tu sa vama bez obzira na slike i sve. LJubimo vas! Tijancice potpuno tako!

Milica81
    Član
    Milica81

I ja bih zeljela da se tema Luka prebaci u odjeljak zaclanove experte. Kome treba da pisem pp, ili je ovo dovoljno?

hippeia
    Član
    hippeia

Milice, ako prebaciš temu u experte nećeš ni sama moći da je vidiš dok ne postaneš expert! U svakom slučaju, kad hoćeš da ti se tema premjesti samo pošalji Mirche pp i link na tu temu!

Milica81
    Član
    Milica81

Aha, ok! Thanx!
    A ima li tema za elitne clanove?

JOj koji sam ja mozak! 🙂

hippeia
    Član
    hippeia

Pa da, prebaci za sad u odjeljak za elitne članove 🙂

Jelena&Teodora

Kako da napravim temu na kojoj ce biti Teodorine slike?

Winnie the Pooh

Molim pomoc od administratora!!! Ne znam sta mi se desilo sa kompjuterom :hmm: Kocio mi se forum,i sad ne znam sta da radim,kako da izbrisem teme sa „slike nase dece-za ekstremne clanove“??????? I kako uopste da postavim novu temu sa slikama :hmm: :hmm: :hmm:

Mirche
    Član
    Mirche

Obrisala sam teme koje su bile visak…sada sam postavila da mogu da se otvore teme.

Aratinga
    Član
    Aratinga

Nisam sigurna da ovo postavljam na pravom mestu ali ja kada otvorim index foruma meni pod stavkom „Ostalo“ pise velikim crvenim slovima: Nemate prava za prikaz foruma.
    Zasto je to tako?
    Znam da je bilo problema na forumu sa svakakvim osobama pa zelim da naglasim, ako su u tom delu slike, da ne pitam zbog toga i da moze slobodno da ostane zakljucano jer je meni licno bezveze da gledam decu osoba koje ne poznajem. Samo je ovo jedino mesto gde se prica o nekakvim selektivnim zabranama pa zato tu postavljam pitanje!

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

u zavisnosti od broja postova ,dobijaces pristup tim delovima! sa 300 postova imaces pristup slikama za ekstremene clanove, sa 600 za elitne sa 1 200 za eksperte!

Aratinga
    Član
    Aratinga

To sam shvatila i pojavilo mi se Za clanove veterane u zasticenim forumima ali ja to stvarno i ne gledam i bas suprotno nisam pitala za to nego mi je zabranjen ulaz u podforum pod nazivom Ostalo (to je deo iznad ovog sa slikama) i interesovalo me je da li mi je nesto zabranjeno iz nekog razloga jer bi tu trebale biti neobavezne i ne rasporedjene teme a meni je to crvenim slovima zabranjeno.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 81 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.